Korpa: 0 proizvoda - 0 RSD
betanabavka@gmail.com, 017 400 106, 064 823 8337
Samsung j3 2017
Acer es1-524-244b
FOX 39DLE172
Odabrane kategorije
Kategorije
Brend Cena od - do Ključne reči
Intel Xeon Processor E5-2620 v4 8C 2.1GHz 20MB 2133MHz 85W za x3650 M5 generaciju servera

Proizvođač: LENOVO

Intel Xeon Processor E5-2620 v4 8C 2.1GHz 20MB 2133MHz 85W za x3650 M5 generaciju servera, uz procesor dolazi hladnjak i dodatni ventilatori
730 RSDKUPI
SRV DOD IBM ODD Cable x3650M5

Proizvođač: LENOVO

SRV DOD IBM ODD Cable x3650M5, kabel za povezivanje optičkog uređaja, za modele servera X3650 M5
2.060 RSDKUPI
Kabl za Suko uticnicu

Proizvođač: HP

Kabl za Suko uticnicu, 3,6m 16A C19
4.277 RSDKUPI
SRV DOD IBM RISER 2 x3550M5

Proizvođač: LENOVO

SRV DOD IBM RISER 2 x3550M5, System x3550 M5 PCIe Riser 2, 1-2 CPU (LP x16 CPU0 + LP x16 CPU1)
5.566 RSDKUPI
SRV DOD IBM ODD DVD/RW

Proizvođač: LENOVO

SRV DOD IBM ODD DVD/RW, Optički uređaj Ultra- Slim SATA Multi-Burner za modele servera:x3250, x3550 M5, X3650 M5
5.566 RSDKUPI
HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A

Proizvođač: HP

HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A
6.759 RSDKUPI
System x3650 M5 PCIe Riser (2 x8 FH/FL + 1 x8 FH/HL Slots)

Proizvođač: LENOVO

System x3650 M5 PCIe Riser (2 x8 FH/FL + 1 x8 FH/HL Slots), 00KA498
8.766 RSDKUPI
IBM Dodatno kućište za 4 x 2.5

Proizvođač: LENOVO

IBM Dodatno kućište za 4 x 2.5" HDD, za servere x3550M5
9.371 RSDKUPI
SRV DOD Lenovo ODD CAGE x3560 M5

Proizvođač: LENOVO

SRV DOD Lenovo ODD CAGE x3560 M5, kavez za ugradnju optičkog uređaja u model servera x3650 M5, sadrži 3x USB, Ocionalno mogućnost ugradnje DVD/RW uređaja.
9.839 RSDKUPI
CARE PACK Fujitsu TX1320M1 3Y NBD

Proizvođač: FUJITSU

CARE PACK Fujitsu TX1320M1 3Y NBD, Produzenje garancije na 3 godine s dolaskom na lokaciju korisnika sledeći radni dan od prijave kvara za Fujitsu TX1320M1
11.713 RSDKUPI
CARE PACK ML110 3Y NBD

Proizvođač: HP

CARE PACK ML110 3Y NBD, Produzenje garancije na 3 godine s dolaskom na lokaciju korisnika sledeći radni dan od prijave kvara za HP ML11X
14.996 RSDKUPI
IBM System x 460W High Efficiency Platinum AC Power Supply kompatibilno sa serveom x3250 M6

Proizvođač: LENOVO

IBM System x 460W High Efficiency Platinum AC Power Supply kompatibilno sa serveom x3250 M6
15.319 RSDKUPI
Beko ves masine
7% popust
Besplatna dostava
indesit
tesla H785
Hosted by Vranje-Online d.o.o.
Kupljeno!
Korpa